O NAS

Kosmetyczno – Fryzjerskie Centrum opierając się na wieloletnim doświadczeniu i działalności kosmetycznej pozwoliło na stworzenie prestiżowego Centrum Szkoleniowego Kosmetyczno-Fryzjerskiego NEWCOMER CDiS.

Profesjonalne kursy i szkolenia w Centrum Szkoleniowym NEWCOMER prowadzone są według autorskiego programu i są przeznaczone zarówno dla osób, które ukończyły szkołę kosmetyczną i chciałyby uzupełnić swoją wiedzę i umiejętności praktyczne jak i dla osób, które nie miały styczności z kosmetyką profesjonalną. W trakcie trwania szkoleń uczestnicy nabywają umiejętności podnoszące kwalifikacje zawodowe pozwalające na wykonywanie zabiegów w sposób profesjonalny na odpowiednim poziomie zaawansowania.

Proponujemy państwu naukę w nowoczesnym, spełniającym najwyższe standardy kształcenia Centrum, gdyż ideą naszej firmy jest profesjonalizm, kreatywność i efektywność. Wszystkie nasze szkolenia prowadzimy w oparciu o najnowocześniejsze technologię i doświadczenie naszych instruktorów udokumentowane licznymi certyfikatami i dyplomami zaświadczającymi o ich umiejętnościach i kwalifikacjach do wykonywania zawodu.

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy w pełni wyposażone w nowoczesny sprzęt i najwyższej jakości produkty, akcesoria i narzędzia stanowiska szkoleniowe, gdzie pod okiem szkoleniowca poznają i zgłębią Państwo tajniki zagadnień kosmetycznych.

Zaplanuj swoją przyszłość jeszcze dziś

Prowadzimy profesjonalne kursy i szkolenia z zakresu:

  • kosmetyka profesjonalna twarzy i ciała
  • specjalistyczny manicure, pedicure
  • podologia – pedicure medyczny
  • artystyczna stylizacja paznokci
  • wizaż i kreowanie wizerunku
  • mikropigmentacja – makijaż permanentny
  • obsługi nowoczesnych urządzeń kosmetycznych
  • piercingu
  • przedłużanie i zagęszczanie rzęs
  • stylizacja brwi

Korzyści, jakie wynikają ze współpracy z nami to przede wszystkim możliwość kształcenia się w prestiżowej i nowoczesnej firmie, co zaowocuje w przyszłości, ponieważ kursy, które przeprowadzamy dają szansę na rozwój i zdobycie pracy na stale poszerzającym się rynku kosmetycznym.
Atutem naszego Centrum jest fakt, iż zajęcia są prowadzone w miłej rodzinnej atmosferze w małych grupach, lub systemie indywidualnym w naszym ośrodku szkoleniowym.
Kursanci pracują na materiałach i kosmetykach zapewnianych przez nas, które są wliczone w cenę szkolenia

ul. Kr . Jadwigi 19 Bydgoszcz 
Tel.: 516 036 206
E-mail: krzysiaprzybysz@icloud.com

 

Oddział Włocławek
ul.Kościuszki 13
87-700 Włocławek
(w siedzibie hurtowni Newcomer)
tel. 516 036 206
e-mail: krzysiaprzybysz@icloud.com