Kosmetyczno – Fryzjerskie Centrum opierając się na wieloletnim doświadczeniu i działalności kosmetycznej pozwoliło na stworzenie prestiżowego Centrum Szkoleniowego Kosmetyczno-Fryzjerskiego NEWCOMER CDiS.
Profesjonalne kursy i szkolenia w Centrum Szkoleniowym NEWCOMER prowadzone są według autorskiego programu i są przeznaczone zarówno dla osób, które ukończyły szkołę kosmetyczną i chciałyby uzupełnić swoją wiedzę i umiejętności praktyczne jak i dla osób, które nie miały styczności z kosmetyką profesjonalną. W trakcie trwania szkoleń uczestnicy nabywają umiejętności podnoszące kwalifikacje zawodowe pozwalające na wykonywanie zabiegów w sposób profesjonalny na odpowiednim poziomie zaawansowania.
Proponujemy państwu naukę w nowoczesnym, spełniającym najwyższe standardy kształcenia Centrum, gdyż ideą naszej firmy jest profesjonalizm, kreatywność i efektywność. Wszystkie nasze szkolenia prowadzimy w oparciu o najnowocześniejsze technologię i doświadczenie naszych instruktorów udokumentowane licznymi certyfikatami i dyplomami zaświadczającymi o ich umiejętnościach i kwalifikacjach do wykonywania zawodu.
Do Państwa dyspozycji pozostawiamy w pełni wyposażone w nowoczesny sprzęt i najwyższej jakości produkty, akcesoria i narzędzia stanowiska szkoleniowe, gdzie pod okiem szkoleniowca poznają i zgłębią Państwo tajniki zagadnień kosmetycznych.
Prowadzimy profesjonalne kursy i szkolenia z zakresu:

Korzyści, jakie wynikają ze współpracy z nami to przede wszystkim możliwość kształcenia się w prestiżowej i nowoczesnej firmie, co zaowocuje w przyszłości, ponieważ kursy, które przeprowadzamy dają szansę na rozwój i zdobycie pracy na stale poszerzającym się rynku kosmetycznym.
Atutem naszego Centrum jest fakt, iż zajęcia są prowadzone w miłej rodzinnej atmosferze w małych grupach, lub systemie indywidualnym w naszym ośrodku szkoleniowym.
Kursanci pracują na materiałach i kosmetykach zapewnianych przez nas, które są wliczone w cenę szkolenia